• Tekstowa podstrona

• Gawłów 17.09.2021 r.

Zapytanie ofertowe

Na podstawie Regulaminu udzielania zamówień publicznych o wartości szacunkowej nieprzekraczającej równowartości kwoty 130.000 złotych netto, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Gawłowie zwraca się z prośba o przedłożenie oferty cenowej na „Dostawę węgla kamiennego  eko-groszek ”

Opis przedmiotu zamówienia :

1. Dostawa węgla eko - groszek w ilości ok. 30 ton w transzach - uzgadnianych każdorazowo z dostawcą.
        2. Wymagane parametry węgla – Eko groszek:

Wartość opałowa: min. 27MJ/kg

Granulacja: 5-31mm

Zawartość popiołu Ar: < 8 %

Zawartość siarki: 0,4 - 0,8 %

Zawartość wilgoci (Wtr): < 12 %

Spiekalność -niska

1. Oferent przedstawi odpowiednie certyfikaty na dostarczany węgiel, przy każdejdostawie.
        2. Jednorazowa dostawy nie mogą przekraczać 15 ton.
        3. Oferenci dostarczą z ofertami zaparafowany projekt umowy załączony do zapytania ofertowego.
        4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
        5. Termin realizacji – od momentu podpisania umowy  do  30.06.2022 roku.
        6. Płatność przelew w terminie 21 dni od wystawienia faktury.
        7. Opis sposobu przygotowania oferty:
            1. Wykonawca może złożyć ofertę na własnym formularzu zawierającym  co najmniej informacje zawarte w zapytaniu.
            2. Ofertę zaopatrzona w podpisy , pieczątki i datę sporządzenia należy dostarczyć do Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Gawłowie (Gawłów 79A, 96-500 Sochaczew) w terminie do dnia 13.10.2021 roku do godziny 10.00. Oferty można  składać na adres mailowy  szkola.gawlow@poczta.onet.pl

c.Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

W ofercie należy podać cenę netto, cenę brutto oraz uwzględnić wszystkie koszty związane z wykonaniem w/w zamówienia.

1. W toku badania ofert Zamawiający może żądać od oferentów wyjaśnień treści złożonych ofert.
            2. Dodatkowych informacji udziela Dyrektor Szkoły Tel. 46 8635491

Do każdej faktury za dostawę węgla wymagany będzie dodatkowo dokument stwierdzający kaloryczność. Przy poszczególnych dostawach węgla wymagana jest obecność wyznaczonego pracownika szkoły. Z każdej dostawy może zostać pobrana próbka i wysłana do laboratorium w celu potwierdzenia jakości dostarczonego towaru. W przypadku niespełnienia wymagań zbadanego węgla, koszt badania pokrywa dostawca oraz zostaną naliczone kary umowne.

mgr Ewa Grzelak – dyrektor szkoły

Do pobrania - zalacznik_1.docx