• EDB

• Zasady oceniania w nauczaniu zdalnym w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Gawłowie

PRZEDMIOTOWE_ZASADY_OCENIANIA_EDB__Gawlow.doc

******************************************************************************************************

Klasa VIII 22.06.2020r.

Klasa VIII 17.04.2020r.

EDB3.doc

Klasa VIII 31.03.2020r.

Temat: Edukacja dla  bezpieczeństwa, a stan epidemii w Polsce.

Drodzy Uczniowie!

Pamiętacie jak na pierwszych lekcjach rozmawialiśmy o różnych źródłach zagrożeń? Nie myśleliśmy wtedy, że w życiu będziemy musieli stanąć w obliczu zagrożenia epidemią, a nawet pandemią koronawirusa.

• Zapiszcie w zeszycie temat.
      • Obejrzyjcie w ciągu najbliższego tygodnia dowolny program informacyjny, ( zanotuj datę i nazwę programu informacyjnego), i napiszcie  w zeszycie notatkę, ( może być w punktach), na temat:
      • Jaka jest sytuacja na świecie w związku z pandemią?
      • Jaka jest sytuacja w Polsce?
      • Jakie są aktualne zalecenia władz polskich?
      • https://www.gov.pl/web/zdrowie – na stronie Ministerstwa Zdrowia , znajdziesz ciekawe, ważne informacje, np. Koronawirus – co warto wiedzieć?

Pozdrawiam. Czekam na zdjęcia lub skany map myśli dotyczących, apteczki pierwszej pomocy. Chcę je ocenić. Macie czas do 06.04.2020 r.

U. Gawłowska

ulagawlowska29@o2.pl

Klasa VIII 20.03.2020r.

Drodzy Uczniowie! W tej nowej, trudnej sytuacji myślę, że jeszcze bardziej doceniamy, że wiedza  z zakresu EDB jest bezcenna. Poproszę abyście wykonali następujące rzeczy:

• Zapiszcie w zeszytach temat: Apteczka pierwszej pomocy.
      • Przeczytajcie w podręczniku strony od 92 do 94.
      • Wykonajcie w zeszycie mapę myśli na temat apteczki pierwszej pomocy, ( już to robiliśmy, dowolna forma graficzna).
      • https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje – tutaj znajdziecie lekcje także z zakresu EDB.

Pozdrawiam. U. Gawłowska